View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Jul 21, 2019 6:41 pm

Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Chris Liebing - ню ейдж техно wtf 
Author Message
Moderator
Moderator

Post Chris Liebing - ню ейдж техно wtf
http://www.facebook.com/?ref=home#!/pho ... =1&theater

Аз моите коментари ги изтрих и без това направиха така, че да не мога публикувам и то на няколко пъти :)

Mon May 02, 2011 10:16 pm
Profile WWW
Techn0.eu Freak
Techn0.eu Freak

Post Re: Chris Liebing - ню ейдж техно wtf
Скоро ще дойде момента, в който "вървежните" DJ-и, които пускат "техно" гордо ще ударят 0 bpm. Да отидаш на техно парти и да ти пускат на 125 на мен ми звучи като да отидеш на Формула 1 и да гледаш велосипедисти.

Mon May 02, 2011 11:43 pm
Profile
Moderator
Moderator

Пък и те явно са поизтрили някой и друг коментар... (no)

Mon May 02, 2011 11:46 pm
Profile WWW
Spam control member
Spam control member

Forsi wrote:
Скоро ще дойде момента, в който "вървежните" DJ-и, които пускат "техно" гордо ще ударят 0 bpm. Да отидаш на техно парти и да ти пускат на 125 на мен ми звучи като да отидеш на Формула 1 и да гледаш велосипедисти.

da otidesh na house of pain i da slushash RnB (whip) xaxa nz koi e reshil da mu vika techno na tva,ama e sburkal choveka (slap) new age mu age se taq

She moves her body , she moves her feet.. she feels the rhythm like it is her heartbeat:))

P.L.U.R - Please Let Us Rave!!!

Mon May 02, 2011 11:50 pm
Profile
Techn0.eu Freak
Techn0.eu Freak

Първо беше минимъл, после взеха да му викат "big techno", сега new age...

Mon May 02, 2011 11:56 pm
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

най правилното мисле че е bullshit! незнам за вас но аз се обиждам когато някой ми каже че слуша техно и ми пусне такива лайна... и после как няма да ми спорят че хард техно е на 130 bpm :D те такова животно не са чували....

anyway techno music is ruined. Въпроса е има ли достатъчно фенове на истинското техно да може да не остане в историята...

Tue May 03, 2011 12:27 am
Profile
Moderator
Moderator

Време е за Mainstream Ambient House!!!! (damage)

Tue May 03, 2011 10:30 am
Profile WWW
Moderator
Moderator

lp7 wrote:
най правилното мисле че е bullshit! незнам за вас но аз се обиждам когато някой ми каже че слуша техно и ми пусне такива лайна... и после как няма да ми спорят че хард техно е на 130 bpm :D те такова животно не са чували....

anyway techno music is ruined. Въпроса е има ли достатъчно фенове на истинското техно да може да не остане в историята...

Ooooo напротив някои от тия хора преди бяха по всяко хт парти :) и едва ли ще нарекът музика на 130бпм хт :) , но от друга страна ми казаха, че това с бпм-а да съм си го оставела за шранцърските партита ахахха

Tue May 03, 2011 12:16 pm
Profile WWW
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Oleee kvi sa tez dulboki misli ---..... iskam da mi otgovorite na mene zashto hodite po partyta che mng razbirachi ima mai navsqkade ?????????????? Az hodq zarAdi musicata ot dosta vreme nqma znachenie hT lie ili minimal puk za techno ne govorete Techno godinite v BG bqha 2001 do 2004 takache tiho nadali i polovinata ot tozi forum sa hodili na partyta da govorqt i dase pravqt na razbirachi (fucku) (fucku) (fucku) (fucku) (fucku) hodete po partytA i se zabavlqvaiteee ne gledaite horata i da pravite intrigi

Tue May 03, 2011 1:31 pm
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

там е работата че не може да се забавляваме на тази така наречена музика :)

Tue May 03, 2011 1:40 pm
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Imeno tova e loshoto ama ya vsichki dase spasqvat az shte si hodq po partyta i shte se zabavlqvam pone oshte 10 godini :D

Tue May 03, 2011 1:48 pm
Profile
Moderator
Moderator

http://www.facebook.com/video/video.php ... 535&type=1

Илко моля те, в момента в който някой започне да ми обяснявава как Раниери няма какво ново да покаже, докато Либинг видиш ли ебаси якото техно пуска ... и почнат да ми говорят, че по тия партита все същите стари скучни лица... хайде моля ти се... да ми говорят защо аз намесвам Раниери под картинка WE <3 Liebing ... не върви и няма и да върви, не на мене тия. На Либинг ми беше първото техно парти <3 ама това беше отдавна ... А и Илко не те видях на партито :?

EDIT: ДжакРок направи супер якия техно сет ! (yes) (music)

Tue May 03, 2011 2:45 pm
Profile WWW
Spam control member
Spam control member

oooo da Jacki mnogo me zaradva , napravo strahotno techno (rock) a kolkoto do starite lica , naprotiv,povecheto ot tqh lipsvat veche , a ima mnogo mnogo novi lica , koeto e super (dance) (dance)

She moves her body , she moves her feet.. she feels the rhythm like it is her heartbeat:))

Tue May 03, 2011 2:54 pm
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Amaya wrote:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=217579951588445&comments&set=t.1502426535&type=1

Илко моля те, в момента в който някой започне да ми обяснявава как Раниери няма какво ново да покаже, докато Либинг видиш ли ебаси якото техно пуска ... и почнат да ми говорят, че по тия партита все същите стари скучни лица... хайде моля ти се... да ми говорят защо аз намесвам Раниери под картинка WE <3 Liebing ... не върви и няма и да върви, не на мене тия. На Либинг ми беше първото техно парти <3 ама това беше отдавна ... А и Илко не те видях на партито :?

EDIT: ДжакРок направи супер якия техно сет ! (yes) (music)

Ami nz spored mene nqma nikuv smisul dase namesvat stilove dj i tem podobni chesno kazano spored mene golqma greshka napraviha che napraviha partytata na edna data povqrvai mi mng mie gadno che nevlqzah v Spacer dasi islusham Ranieri (oops) no prosto me otvlqkoha :D koda pravish preateli :D inache trugnah za Ranieri a se ozovah na Libieng kak stana tova neznam :) ama sum dovolen :) izcqlo kato premejdia i sreshti i vsichko she se videm na Alex TB ako idvash :) i nese draznete tolkova mng po tez forumi i FB slagaite usmivkite na licata i si pravete kefa kadeto i dae :P tovae moito mnenie po vuprosa :) SeeeEEEeeeYYaaaa (mrgreen) (mrgreen)

Tue May 03, 2011 3:37 pm
Profile
Moderator
Moderator

Дори и да бях в България едва ли щях да отида на Алекс ТБ... просто се радвам, че на Раниери ми беше забавно, музиката градираше, а не беше през цялото време циклажи :) най-много се радвам за якия техно сет на ДжакРок, за сета на Раниери и за хк на Мокуши и Нободи :) хехеххе но скоро пак на хт едва ли :) сори ма ме боли глава от цяла нощ циклАжи :) :D

Tue May 03, 2011 4:22 pm
Profile WWW
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Amaya wrote:
Дори и да бях в България едва ли щях да отида на Алекс ТБ... просто се радвам, че на Раниери ми беше забавно, музиката градираше, а не беше през цялото време циклажи :) най-много се радвам за якия техно сет на ДжакРок, за сета на Раниери и за хк на Мокуши и Нободи :) хехеххе но скоро пак на хт едва ли :) сори ма ме боли глава от цяла нощ циклАжи :) :D

Em Desche shte se zasechem nqkade 100% :) dase pazish do togava :D (fun) inache mislq che te razbiram napulno kakvo imash predvid :)

Tue May 03, 2011 5:07 pm
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

мисля че е нормално в този форум да се обсъжда това в какво се превръща техно музиката... от световно признат феномен тръгнал от мазетата на Детроит стана една манджа с грозде.... изчезна грубоста на бийта... едносекундните мелодийки повтаряйки се през целия трак и развиващи се в паденията.... самите артисти го правеха за музиката главно а парите бяха доволен бонус а сега парите движат всичко. а иначе това за усмивките съм съгласен като бях на карандила по миналата седмица музиката не беше по мой вкус но си искарах 2 дена и половна с усмивка на лицето и бира в ръката доволен и заканен за следващия карандилополис. така че не си мисли че само плуем другите стилове аз нямам нищо напротив тях но не се гаврете с музиката която обичаме плийс :)

Wed May 04, 2011 12:25 am
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

lp7 wrote:
мисля че е нормално в този форум да се обсъжда това в какво се превръща техно музиката... от световно признат феномен тръгнал от мазетата на Детроит стана една манджа с грозде.... изчезна грубоста на бийта... едносекундните мелодийки повтаряйки се през целия трак и развиващи се в паденията.... самите артисти го правеха за музиката главно а парите бяха доволен бонус а сега парите движат всичко. а иначе това за усмивките съм съгласен като бях на карандила по миналата седмица музиката не беше по мой вкус но си искарах 2 дена и половна с усмивка на лицето и бира в ръката доволен и заканен за следващия карандилополис. така че не си мисли че само плуем другите стилове аз нямам нищо напротив тях но не се гаврете с музиката която обичаме плийс :)

Koi seee gavril ??? i az obojavam Ranieri i sum bil ot purvoto pochti do poslednoto bez nego party :) i az sum lud ciklist ot 2001 ama nehodq da narejdam toz i onia prosto nqma smisul da se drachite :)

Wed May 04, 2011 11:41 am
Profile
Spam control member
Spam control member

Protivno na ochakvaniqta mi chuh otzivi,che Liebing e puskal ot nai-staroto si tejko techno... bravo mu ako e taka (fun) ako e taka si vrushtam dumite nazad v onazi tema deto q bqhme osrali qko axxaxaxxxa

Wed May 04, 2011 11:52 am
Profile
Moderator
Moderator

Аз чух отзиви, че си е било минимал :)

Wed May 04, 2011 12:27 pm
Profile WWW
Reply to topic   [ 37 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Рекламки