View unanswered posts | View active topics It is currently Mon Jul 22, 2019 6:47 pm

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 DJ Clodagh @ Comics club, Varna (23.04.2011) 
Author Message
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Post DJ Clodagh @ Comics club, Varna (23.04.2011)
Ami kakvo da kajem mackata doide i ni iskurti vsichki kutnici i mudreci :) (hammer) naistina sum potresen za poreden put dokaza che shte si ostane N1 v sekciata jena Dj :) cqlavecher bqh s usmivka na liceto naslushah se na istinsko Techn0 iskam ya pak esenta :) Tqni obicha ama nie neya poveche :) (oops) (bow) (bow) (bow) (bow)

Mon Apr 25, 2011 2:21 pm
Profile
Techn0.eu Freak
Techn0.eu Freak

Post Re: DJ Clodagh @ Comics club, Varna (23.04.2011)
Айде и аз да се разпиша. Въпреки като цяло лайняния ми ден и шибания ми неврозен стомах, който за пореден път ми еба мамата на настроението след втората бира все пак успях да скачам и да се кефя на лудата айриш пичка. Баси и енергията, баси и чудото има тая мома, аз в 4 часа вече бях тотално умрял, боляха ме краката, корема, прегракнах, оглушах, а оная стърже ли стърже тея дърварски технота (shoot) МНОГО СИЛНА ЕЙ! Единия от пиковете на вечерта и което ми направи страхотно положително впечатление беше когато на брейкдауна на Ali Wilson - Pandora (oня забавния трак с ааааайаййайайййааааааа африканските гласове ) хвърлиха форсфорните гривнички, които така и не успях да си взема :/ На т.нар. pre-party беше ташачец, както се и очакваше, но си поиграхме с един френд на стотаците, ударихме по няколко джаги с други авери и пихме по някоя и гадна бира. После ме хванаха да кибича на Катедралата по случай Великден, ама едвам издържах тая гъчканица. Имаше и сакатлъци, разбира се, по едно време спря музиката, защото някакъв взе да ръчка нещо по миксера, неговата **** (pcbang) Иначе без фалове не е интересно де. Откъм траклист ми направиха впечатление Cameo - Word Up (Reaky Bootleg), Ali Wilson - Pandora, Odessa Soundfreaks - Eurotour, зверски буутлегове на Prodigy, даже и до хардаж удари по едно време с някаква адска версия на Mauro Picotto - Komodo. Абе накратко - една много силна вечер, приятно пълен Комикс (не че не можеше още но в тая криза беше предоволно), доволно много приятни, позитивни, усмихнати и скачащи хора, яка музика, дива диджейка и емоции на килограм (къде приятни, къде не толкова...) (dance) (help)

П.С. Абе Мокуши и Дидо къде избягахте? Сори, че не би обърнах достатъчно внимание, но още се бях вкиснал заради кахърите си към 1 часа (n)

Mon Apr 25, 2011 5:44 pm
Profile
Spam control member
Spam control member

Ami kam 1 i 30 se othaiahme ot stabilnata doza minimal i trugnahme , az posle razbrah che e puskala ne poveche ot polovin edin chas takova i sled tva pauza i qko techno iiiii leko sajalqvah che ne ostanah ko da ti kaja :D Evalata che e razcepila :D

ImageImage
ImageImage

Mon Apr 25, 2011 6:08 pm
Profile WWW
Techn0.eu Freak
Techn0.eu Freak

Другия път ще знаете да идвате към 2 часа (mrgreen)

Mon Apr 25, 2011 7:07 pm
Profile
Spam control member
Spam control member

Trqashe verno hahaha :D ama nie se bqhme sabrali dosta stabilna kompaniq i si4ki zaedno trugnahme shtoto drugite iskaha da otidat po otrano i sesh se . Sledvashtiq pat she znam da ne propuskam :D

ImageImage
ImageImage

Tue Apr 26, 2011 4:45 am
Profile WWW
Tech Sys member
Tech Sys member

sled 3:00 pres noshta ve4e muzikata mi haresfashe beshe qko toq pi4ok na rastrelq (shoot)

http://soundcloud.com/sashin

Fri May 06, 2011 10:20 am
Profile WWW
Moderator
Moderator

Forsi wrote:
П.С. Абе Мокуши и Дидо къде избягахте? Сори, че не би обърнах достатъчно внимание, но още се бях вкиснал заради кахърите си към 1 часа (n)

Да брат, сори, че се изнесохме малко на пожар, ама и охраните едни сдуханяци, и нещо ни се спеше... мани.
Иначе после и на мен ми стана гадно като разбрах, че е пускала хардажче! (pcbang)

Sat May 07, 2011 6:58 pm
Profile WWW
Reply to topic   [ 7 posts ] 

Рекламки